Vlastní logo do CS 1.6

Budeme potřebovat logo creator: stáhneme si half_life-logo creator ZDE

Nyní budeme pokračovat podle našich instrukcí.

Najdeme si obrázek, který chceme sprejovat. V malovaní nebo v nějakým grafickém editoru si na obrázek můžeme přidělat svůj text či něco jiného,ale záleží na vás, jenom je důležité si obrázek uložit v JPEG,JPG .

Jak budeme mít soubor uložen a připraven, tak si otevřeme half_life-editor, jsme v editoru, dole vlevo zaškrtněte counter-strike a dáme save it a dále odškrtnete team fortress a u toho si rovnou zvolíme, kam to chceme uložit. Finální tvorbu uložíme třeba na plochu. Potom nahoře vlevo zmáčkneme na open a zvolíme si obrázek, který jsme si stáhli, dáme otevřít. Potom dáme AUTOSIZE (velmi důležité, převede obrázek do přesných rozměrů.) Najdeme si na soubor kam jsme si ho uložily, soubor se bude jmenovat pldecal.wad a musíte ho přejmenovat na tempdecal.wad a potom ho jenom překopírujeme do složky kde máme uložené csko --> counter-strike --> cstrike a dáme přepsat originál a hotovo! Můžete to jít vyzkoušet, opravdu si zkontrolujte vše, jinak to nepůjde, správně přejmenujte soubor a nezapomeňte dát AUTOSIZE :) 

Ale pozor v nastavení hry si nesmíte změnit logo, nebo se vám vymaže!!! pokud to uděláte, tak stačí znova hodit soubor do cstrike.

zde je výsledek

2 komentáře:

  1. Nefunguje mi to. Píše že nějakej qlumpy.exe nebyl nalezen. !!!!

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj,

    asi je obrázek moc velký..nebo jsi někde udělal chybu.

    OdpovědětVymazat

Zde můžete zadat svůj komentář.
Buď přihlášením do google účtu nebo anonymní.
Při zaznamenané chybě kontaktujte majitele, děkujeme.
Svet-Cs