PATCH Z 10.6.2015 CS:GO

Co přináší nový pach? : Finální verze funkce Dozor (Overwatch) je hotová, která byla v betaverzi, nové medaile za zásluhy a omezení hodnocených zápasů pro začátečníky ( nové levelování.)Overwatch (funkce dozoru)

Funke dozoru spočívá v tom, že nahlášení hráč ve hře za cheaty nebo jiné prohřešky, je monitorován jiným hráčem, který posuzuje jestli podvádí, či co...(po odehraném zápasu se vám ukáže, jestli byl váš sledovaní hráč zabanován). Za úspěšné nahlášení dostanete nějaké ty zkušenosti. Overwatch můžou používat jenom zkušení hráči komunity (tohle je jenom moje shrnutí) více se dozvíte zde blog.counter-strike.net
Omezení hodnocených zápasů

Abyste se mohli zúčastnit vyhledávání hodnocených zápasů, musí být váš level ve hře CS:GO nejméně na 3. úrovni. Tato pravidlo platí pro každého hráče, nejen pro začátečníky (level se expí pomlau, do levelu 3 doporučuji hrát nenáročný mod a Arm Rage, v hodnoceních zápasech se zkušenosti pohybují o mnoho rychleji a to doslova.


Service medal

Když na svém účtu dokončíte level 40. Můžete si levely vyměnit za medaili za zásluhy, kterou si potom můžete připnout k avataru, aby jsi každý hráč viděl.


2015
2017
2016

Žádné komentáře:

Okomentovat

Zde můžete zadat svůj komentář.
Buď přihlášením do google účtu nebo anonymní.
Při zaznamenané chybě kontaktujte majitele, děkujeme.
Svet-Cs